• Новак
Ј. Quinn 2 Фото Краток Cowhide Паричници за Мажи Вертикална Црна Bifold Вистинска Кожа Картичка Патент Бизнис Мажи Портфолија Година Нови

Ј. Quinn 2 Фото Краток Cowhide Паричници за Мажи Вертикална Црна Bifold Вистинска Кожа Картичка Патент Бизнис

DEN 959.04
Во достапна форма

Пристапност


Ј. Quinn 2 Фото Краток Cowhide Паричници за Мажи Вертикална Црна Bifold Вистинска Кожа Картичка Патент Бизнис Мажи Портфолија 2016 Година Нови
Модел : 91072
Големина на : H 11.5 cm*W 9.5 cm*D 2cm
Боја : Црна Браун
Материјал : Крава Вистинска Кожа
Затворање : Нема Патент
Структура : 10 Држачот На
2 Забелешка Оддел
2 Фото Носителот
1 Внатрешни Работи Патент Џеб
Пакетот Вклучува : 1pc Празен Паричник

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ј. Quinn
Шаблон Тип:
Тема
Внатрешни работи:
Фото Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Тежина:
90
Објектот Должина:
9.5cm
Број На Модел На:
91072
Материјал Состав:
cowhide кожа
Стил:
бизнис
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Ширина:
2 cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Ј. Quinn:
чанта паричник
боја:
Црна, Кафена И Жолта
Е Прилагодена:
Yes
Тврдост:
Мека
Виткање Паричник:
bifold
Повод:
Роденден, Свадба, Деловно Партија Подарок

Избор на клиент