• Новак
3Pcs Метрички Спирала Flute На Пагоди Форма Дупка Машина 4-12/20/32-милиметри ХСС Челик Конус Вежба Малку Сет ХСС Челик Чекор Острат

3Pcs Метрички Спирала Flute На Пагоди Форма Дупка Машина 4-12/20/32-милиметри ХСС Челик Конус Вежба Малку Сет

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност

т-производ .т-производ .7 "фолксваген"; line-height : 5.слика {text-align : center !важно}.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .image img {ширина : 400px;висина : авто}.
ХСС чекор вежба битови
Чекор 3 бита за сите големини на дупки
Толку многу вежба битови
За плитки дупчење, чекор бита може да замени многу други вежба битови
Силна и ефективна
Овие силни чекор битови нема да се скрши лесно
Димензии
Од 4 до 12 mm чекор малку (4, 6, 8, 10 и 12)
4 до 20 mm (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, и 20)
4 32 мм (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, и 32)
Едноставен дизајн
Растечки вежба нивоа
High-speed челик
Долг животен век
Супериорни перформанси
Дизајниран со сила, со цел да трае
Прецизно дупчење
Силна, стабилна, и прецизно дупчење
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита.информации .т-производ .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.

Главните карактеристики

Тип:
Основни Вежба Малку
Должина:
100/73/65 mm
Број На Модел На:
BT3
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
xcan
Употреба:
Метал Дупчење
Материјал:
High Speed Челик
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Дрво Вежба Малку Сет
4-12:
4,6,8,10,12
4-20:
4,6,8,10,12,14,16,18,20
4-32:
4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32
Име:
чекор вежба малку

Избор на клиент