• Новак
јуни Најнов Дизајн Шарм Нараквици & Алки Зелена Murano Стаклени Монистра Висок Квалитет DIY Нараквици За Жена Pulseras Подарок

јуни Најнов Дизајн Шарм Нараквици & Алки Зелена Murano Стаклени Монистра Висок Квалитет DIY Нараквици

DEN 222.24
Во достапна форма

Пристапност


Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број. Кога пратката во Кина, можете да ги пратите на следење на информации, кога пратката во вашата земја, тоа нема следење на информации. Но, немојте да се грижите, на shiping е иста, ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ве молиме да бидете трпеливи да почека за вашите омилени производи.

Главните карактеристики

Метална боја:
17CM, 18CM, 19CM, 20CM, 21CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
S034
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Модел Бр.:
S034
боја:
Зелена
Тежина:
26g
Обликот:
круг, војска зелена боја
Материјал:
Легура монистра,Стаклени монистра,Кристално Монистра
Occassion:
Жените се облекуваат,Партијата на подарок,Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Погоден Лица:
Девојка Мајка, Сопруга, Сестра љубовник Пријатели
Тип:
Шарм хривнија/Монистра хривнија
Големина:
17-20cm
Материјал:
Легура

Избор на клиент