• Новак
Бесплатен превозот на големо училиште канцелариски материјали пенкало JINHAO Луксузни зелено & сребрена 18k nib(m) фонтана пенкало висок квалитет на пишување пен

Бесплатен превозот на големо училиште канцелариски материјали пенкало JINHAO Луксузни зелено & сребрена 18k

DEN 184.00
DEN 216.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти Ние само го продаде висок квалитет пенкала ! Пенкало Состојба : 100% Нов Превозот 1. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

Главните карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
пишување
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
m

Избор на клиент