• Новак
Растенијата Ги Ресни Јута 4 Нога за Внатрешна Отворено Таванот Палубата Балкон Круг и Квадрат Садови

Растенијата Ги Ресни Јута 4 Нога за Внатрешна Отворено Таванот Палубата Балкон Круг и Квадрат Садови

DEN 198.24
Во достапна форма

Пристапност


1. Единствена техника на плетење, солидна, како и убав. Исклучителна модели додадете на убавината на тенџере растенија. Префинета твоите очи во природен начин.
2. Висат вашиот тенџере растенија каде ќе посакаат и да string две тенџере растенија заедно, освен соба за вас.
3. Едноставен за инсталација и употреба, преносни големината и светлината направете го тоа лесно да го чувајте или пренесувајте.
4. Нето се направени од цврст hempen кабелот, боја на природни растителни, одговара на вашата тенџере растенија.

Главните карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
qJJHYY5ZWGS2qqqA13
Употреба:
растенијата закачалка
Материјал:
влакна

Избор на клиент