• Новак
Висок Квалитет на Задните Сопирачки, Влошки за Полнење за GW250 Inazuma 250, SFV650 Gladius, CBR250 ... Алтернативни FA496

Висок Квалитет на Задните Сопирачки, Влошки за Полнење за GW250 Inazuma 250, SFV650 Gladius, CBR250 ... Алтернативни

DEN 527.04
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет на Задните Сопирачки, Влошки за Полнење за GW250 Inazuma 250, SFV650 Gladius, CBR250 ..
Алтернативни FA496
Карактеристики На Производот :
Висок Квалитет Кочница Подлога
Обезбеди одлична запирање на моќ, без бучава и роторот galling
Fingertip контрола и силна, предвидливи кочница одговор

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Објектот Висина:
4inch
Објектот Дијаметар:
4inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
SANBORNS
Име На Модел:
GW250
Објектот Должина:
4inch
Специјални Функции:
Висок квалитет
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
4inch

Избор на клиент