• Новак
Нови Пристигне Црна Круг AB CTYSTAL Тркала Помине Уметност Декорација Diy Дизајн Тркала Помине Уметност Украси Rhinestones помине

Нови Пристигне Црна Круг AB CTYSTAL Тркала Помине Уметност Декорација Diy Дизајн Тркала Помине Уметност Украси

DEN 78.00
DEN 95.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис
Нови Пристигне Црна Круг AB CTYSTAL Тркала Помине Уметност Декорација Diy Дизајн Тркала Помине Уметност Украси Rhinestones помине
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов
Боја : шарени кристално
Големина : 6mm Круг
Тежина : 15g
Повеќе слики Тркала ве Молиме кликнете на сликата подолу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1wheel
Големина:
6cm
Тежина:
10g
Број На Модел На:
NT02
Материјал:
Метал
Количина:
1wheel
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
микс боја

Избор на клиент