• Новак
Златен Тон Жените Freeform Природна Бела Оникс Geode Druzy Гем Скапоцен Камен Конектори Монистра Одговара Шарм Наоѓање На Хривнија

Златен Тон Жените Freeform Природна Бела Оникс Geode Druzy Гем Скапоцен Камен Конектори Монистра Одговара Шарм

DEN 441.00
DEN 464.16
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме додадете ни на листата со желби ако ви се допаѓа нашиот производ!!!
Гроздобер Круг Ѓердан Мудрост Дрвото на Животот 7 Чакра Камен Виножито се Зголеми Кварц Кристали Pendant за Жените и Мажите за Денот на Вљубените Подароци
Произвед кт Опис :
Состојба : нова
Количина : 1 buc
Димензии : Должина 3.7-5.2 cm,Ширина (Приближно)2.8 cm
Облик : Природни Нерегуларни Freeform Форма ( Природни Druzy Geode Гем Монистра)
Материјал : Природни Ахат Geode Druzy Гем Скапоцен Камен Конектори
Answer : ___________________________ Note : бои можеби малку поинаква, бидејќи на природни и монистра.Вие ќе добиете слични на оние како фотографии.
Пакет Се Вклучени : 1 Buc Природен Камен Pendant (Без Ѓердан)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
druzy
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
DYNE052
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Природни Нерегуларни Конектори
боја:
Жените Бела Конектори
Тип:
Гроздобер Мудрост Дрвото на Животот Pendant
Материјал:
Бела Ахат Geode Druzy Гем Скапоцен Камен Конектори
Обликот:
Freeform Природни Конектори
Декорација:
Партија Декорација Geode Druzy Конектори
Повод:
Костим партија,годишнина,ангажирање,Свадба Geode Druzy Конектори
Големина:
Length 3.7-5.2cm,Width(Approx) 2.8cm Geode Druzy Connectors
Пакет:
1Pc Природни Druzy Geode Конектори /opp вреќа
Потекло:
Кина(Копно)
Is_Customized:
Yes

Избор на клиент