• Новак
8pcs Антички Кабинет Knob Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справи со 39mm Акрилик се Повлече летачката чинија Стил

8pcs Антички Кабинет Knob Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справи со 39mm Акрилик се Повлече летачката чинија

DEN 718.00
DEN 815.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

(Освен некои земји)
2. Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност).8pcs Антички Кабинет Knob Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справи со 39mm Акрилик се Повлече летачката чинија Стил
Карактеристики Материјал : Акрил +цинк легура Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 39mm, Висина 62mm (вклучувајќи должината на Завртки) Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите итн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин.
Објектот Слики
Плаќање
1.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.

Главните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Акрил +Цинк легура
додаток:
со завртки
Дијаметар:
39mm
Висина:
62mm

Избор на клиент