• Новак
400pcs 25x22mm Мешани Дрво Бувови Копчиња за Шиење Додатоци Цртан филм Копчето Embellishments Занаети Scrapbooking Cardmaking

400pcs 25x22mm Мешани Дрво Бувови Копчиња за Шиење Додатоци Цртан филм Копчето Embellishments Занаети Scrapbooking

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1.99
400pcs Микс Дрвени Бувови Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.99 100pcs/број 15-20mm Нерегуларни Тркалезна Форма Дрво Број на Чипови 0-9 Мешани Embellishements Занает Scrapbooking Cardmaking Природна Боја $4.49 75yards/pc 2 Ply Природни Јута Twine Кабелот рачно изработени Украсни Додатоци Јута Јаже За Papercrafting Cardmaking Scrapbooking $3.99 Бесплатен Превозот 1000pcs 25x22mm Цртан филм Принцеза Насликани Срцето Дрвени Копчиња 2 Дупки Бебе Фенси Копчето за Шиење Додатоци $39. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 30-45days!
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
Yiasangly
Број На Модел На:
302907
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
мешани
Дебелина:
2.5 mm
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
400pcs

Избор на клиент