• Новак
веледрогеријата 10pcs 3M*3M странични светла 300leds бела RGB Бои LED Божиќ Странични Светла AC220/110V 22W свадба декорација

веледрогеријата 10pcs 3M*3M странични светла 300leds бела RGB Бои LED Божиќ Странични Светла AC220/110V 22W

DEN 9187.00
DEN 10560.00
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Заштедите електрична енергија, заштеда на
2. Ниска треска
5.
веледрогеријата 10pcs 3 M*3 M странични светла led 300leds бела сини Бои RGB LED Божиќ Странични Светла AC220/110 V 22 W свадба декорација
Опис :
Име на производ : LED Reticulation светлина
LED количина : 300
боја : Бела,fullcolor, црвена, сина,зелена,жолта, може да направи да нареди сите видови на боја
Употребата на напон : AC220 V/110 V
Светлината растојание од 300 cm
Нозете инчи Должина од 300 см, 300 cm .
моќност : 22-28 w
потрошувачка 1 Buc(LED) максимална потрошувачка на енергија 0. Кратката 3 метри долга 3 метри пролапс, tota 12 string пролапс, 25 светилки по низа, вкупно 300leds
широк Работа може да Контролер скок флеш осум видови на функција : (1) (2) (3) Chang Liang бран промени континуирано варијација (4) (5) трепка промените бавно флеш промена 6 или 7 сон промени промени 7 флеш промени или Chang Liang по желба. Убава, широко се користи
4.066 W
Оптимална точка :
1. Апликацијата места Свадба позадина на изгледот, куќи, хотели, барови, партии, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница Прозорци, клуб, концерти, театри, модна ревија, дискотеки, КТВ
Пакет :
10pcs 220 V/110 V 3 M*3 M ВОДЕНА Завеса string како ви се допаѓа бои
Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука : 1pcs
.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
3inch
Карактеристики:
свадба декорација
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
Глава Број:
> 200
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Виолетова,Зелена,Сина,Мулти
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
26-30m
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ВОДЕНА завеса светла
Тип На Батерија:
AC-220V/110V
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Wattage:
3

Избор на клиент