• Новак
кабината филтер за воздух погоден за Chrysler Sebring Dodge Avenger Калибар Патување Фиат Freemont Џип Lancia OEM:05058693AA #PT130C

кабината филтер за воздух погоден за Chrysler Sebring Dodge Avenger Калибар Патување Фиат Freemont Џип Lancia

DEN 412.80
Во достапна форма

Пристапност

0 CRD 1968 година 103 4 Салон 2007 - DODGE AVENGER 2.8 1798 110 4 Hatchback 2006 - DODGE КАЛИБАР 2.4 4x4 2359 125 4 Затворени Off-Road Возило, 2008 - ЏИП ПАТРИОТ (MK74) 2.4 2429 105 4 Салон 2001-2007 CHRYSLER SEBRING (JR) 2.7 Флекс Гориво 2736 139 4 Салон 2007 - DODGE AVENGER 3.4 2360 129 4 MPV 2008 - DODGE ПАТУВАЊЕ 2.4 2360 125 4 Конвертибилна 2012 - LANCIA FLAVIA Кабриолет (ЈС) 2.6 4x4 3604 206 6 Имот 2011 - ЏИП JEEP COMPASS (MK49) 2.6 3605 211 6 MPV 2012 - FIAT ФИАТ FREEMONT (JF_, JC) 2.7 2736 137 6 Салон 2007 - DODGE AVENGER 2.4 VVT 2360 125 4 Конвертибилна 2007-2010 CHRYSLER SEBRING Кабриолет (ЈС) 2.7 VVT 2736 141 6 Конвертибилна 2007-2010 DODGE DODGE AVENGER 2.4 2359 125 4 Hatchback 2006 - DODGE КАЛИБАР 2.00 VALEO 715735 OE Број се Направи Број CHRYSLER 05058693 AA Направи Број ФИАТ K05058693 AA.0 JTD 1956 120 4 Имот 2011 - FIAT FREEMONT (JF_, JC) 2.4 2360 129 4 Салон 2007 - DODGE AVENGER 2.4 2429 112 4 Конвертибилна 2001-2007 CHRYSLER SEBRING Кабриолет (JR) 2.0 CRD 4x4 1968 година 103 4 Затворени Off-Road Возило, 2006 - JEEP COMPASS (MK49) 2.7 FLEXFUEL 2736 136 6 MPV 2009 - DODGE ПАТУВАЊЕ 3.0 1998 115 4 Салон 2007 - DODGE AVENGER 2.4 Турбо 2359 217 4 Hatchback 2007 - DODGE ПАТУВАЊЕ 2.6 3605 211 6 Салон 2012 - DODGE КАЛИБАР 1.0 1998 115 4 Hatchback 2006 - DODGE КАЛИБАР 2.2 CRD 4x4 2143 120 4 Затворени Off-Road Возило 2011 - ЏИП ПАТРИОТ (MK74) 2.5 3518 173 6 MPV 2008- DODGE ПАТУВАЊЕ 3.4 Еко + 4x4 2359 125 4 Затворени Off-Road Возило, 2008 - LANCIA LANCIA FLAVIA Кабриолет (ЈС) 2.0 JTD 1956 100 4 Имот 2011 - FIAT FREEMONT (JF_, JC) 2.0 1998 115 4 Затворени Off-Road Возило 2011 - JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD 2143 120 4 Hatchback 2010 - DODGE КАЛИБАР 2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
AUTODAB
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
195
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Avenger-Година:
2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014
Материјал Тип:
филтер хартија
Dodge Модел:
Avenger
Осветленост Дел Број:
CUK2227
Објектот Висина:
25
Другиот Дел Број:
CUK2227
Производителот Дел Број:
05058693AA
Објектот Должина:
217
Објектот Тежина:
200G

Избор на клиент