• Новак
Нови 12x1.5x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 1993-2004 Dodge Смел

Нови 12x1.5x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 1993-2004

DEN 315.84
Во достапна форма

Пристапност


Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.5
Широк : 22mm(0.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Ќе добиете 20 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 12 X1.
Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.86")
максимална : 35 мм(1.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Бренд Име:
IPW
Име На Модел:
LN14
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
1993-2004
Автомобил Направи:
Dodge

Избор на клиент