• Новак
филтер за воздух за Citroen Ц1 / Daihatsu Sirion 1.0,Subaru1 Justy 1.0 ,ЗА Peugeot 107 1.0,Toyota yaris ,BYD F0 17801-23030 #FK122

филтер за воздух за Citroen Ц1 / Daihatsu Sirion 1.0,Subaru1 Justy 1.0 ,ЗА Peugeot 107 1.0,Toyota yaris ,BYD

DEN 212.64
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тојота Модел:
yaris
Бренд Име:
AUTODAB
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
115
Поставување на Возило:
in
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
BYD371QA-1109030
Објектот Висина:
47
Другиот Дел Број:
BYD371QA-1109030
Производителот Дел Број:
17801-23030
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Должина:
257
Yaris-Година:
2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Објектот Тежина:
0.5kg

Избор на клиент