• Новак
2 парчиња / многу , од не ' Рѓосувачки Челик Protractor , Столар е Директно Владетел , Универзална Агол Мерење Владетел

2 парчиња / многу , од не ' Рѓосувачки Челик Protractor , Столар е Директно Владетел , Универзална Агол Мерење

DEN 432.00
DEN 480.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

55"
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница
.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
2 парчиња по ред се Користи за да се подготви радијална линии, поставување bevels и пренесување на агли Направени од полиран не 'рѓосувачки челик Двојна диплома од 0-180 степен Месинг заклучување орев Материјал : не' Рѓосувачки Челик Големина : Прибл.

Главните карактеристики

Тип:
владетелот
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Материјал:
Метал
Укината:
No
Промоција Владетел:
Yes
Број На Модел На:
RUL004
Владетел Тип:
protractor
боја:
мешана боја

Избор на клиент