• Новак
Моден Златна Боја Шарени Кристал Паун Хривнија Линк Синџир Алка За Домот, Жените Накит Додатоци Подарок

Моден Златна Боја Шарени Кристал Паун Хривнија Линк Синџир Алка За Домот, Жените Накит Додатоци Подарок

DEN 67.00
DEN 82.56
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?
А : 1.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.Ние само може да ви испрати слични стилови.П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.За нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.
Опис
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас;
3.Ние брод на светот.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме да ни ме што сакате : ви вратат во однос пари или ја за вас.Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат. Предмет тип : Хривнија
Материјал : Алуминиумски
Боја : Злато Количина : 1 Pc хривнија Димензии : Должина 17+4cm
Молиме Забележете :
Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја);За anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат,тоа е побезбедно и побрзо.

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
слика шоу
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
Pinksee
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
GE02257/Mu
Потеклото на место:
Жеџијанг, Кина
Точка име :
хривнија
Материјал:
Кристал, од легиран
Тип:
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА
Стил:
Паун
боја:
Злато
Клучни зборови:
хривнија за жени
Клучни зборови:
Bijoux Femme
Пол:
Жени,Девојки
клучни зборови:
моден накит

Избор на клиент