• Новак
Слободен брод Турбо кертриџ CHRA Core K03 106 53039880106 06D145701G 06D145701D 06D145701E За AUDI A4 A6 2.0 L TFSI BWE БУЛ S4 S6

Слободен брод Турбо кертриџ CHRA Core K03 106 53039880106 06D145701G 06D145701D 06D145701E За AUDI A4 A6 2.0

DEN 8186.00
DEN 9095.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

0 L TFSI Мотор BWA BPY
2006 - Audi TT 2.0 TFSI Мотор BWA BPY
2006-2009 Седиште Леон 2.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.0 TSI L
2003-2008 "ФОЛКСВАГЕН" Голф, Jetta V 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 - "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.0 L TFSI Мотор BWA BPY
2005 година - "Шкода" Octavia II 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY
2005 - Eos 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.0 L TFSI
2003 - За Ауди А3 2.2 L 2009-2011 За Audi S6
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2006-2009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 L TFSI (8 P/АП) Мотор AXX
За Ауди А3 2.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.0 L TFSI langs/заедно Година : 2003-2006 За Audi TT 2.0 L TFSI Година : 2003-2008
Апликации 2005-08 За Audi A4 2005-08 За Audi A4 Avant 2007-09 За Audi A4 Cabriolet 2007-09 За Audi A4 Quattro 2005-08 За Audi A4 Avant Quattro 2009-2011 За Audi A6 Avant Quattro 2009 Година, За Audi S4 2007-08 За Audi S4 4.0 TFSI B7 2005 - Бензин ; S4 S6 Cabriolet 4.0 TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2006-2009 "Шкода" Octavia II 2.0 L TFSI (8 P/АП) Мотор : AXX Година : 2003 - За Audi A4 2.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Модел Година:
2005-2008 година
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Ширина:
10inch
Frequence Опсег:
110
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
K03 53039880106 За AUDI A4 2.0 TFSI B7 2005-08 BWE БУЛ 2.0 L 200HP
Име На Модел:
K03 106 0106 Турбина Турбополнач Турбо кертриџ CHRA Core
Автомобил модел:
За Audi A4 A6 2.0 TFSI B7 2005 - 2.0 L S4 S6 4.2 L
моторот моторот:
BWE БУЛ 2.0 TFSI 2.0 L 4.2 L 200HP 220HP 2005-
Дел Бр.:
53039880105 53039880106 53039700105 53039700106 53039880086
Дел NO..:
53039700086 53039700087 53039880087
ОЕМ Бр.:
06F145701D 06F145701E 06F145701G 06F145701GX 06F145701H 06F145701HX
ОЕМ Нема..:
06D145701B 06D145701C 06D145701F 06D145701GX 06D145701H 06D145701HX
ОЕМ НЕ:
06D145701D 06D145701E 06D145701G
Брод:
Бесплатен превозот

Избор на клиент