• Новак
2017 Мода Избрани природен камен мешани Слива цвет шарм приврзоци за накит одлуки 50pcs/многу големо Бесплатен превозот

2017 Мода Избрани природен камен мешани Слива цвет шарм приврзоци за накит одлуки 50pcs/многу големо Бесплатен

DEN 844.00
DEN 1055.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Камен Големина : 20mm*20mm*6mm
Боја : мешани
Материјал : природен камен
MOQ : 50 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
fanren
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Слива цвет

Избор на клиент