• Новак
Мажите Квалитет Црн Прстен Вистински Волфрам Прстен 8мм Ширина Гроздобер Прстен Свадба Бенд за Господа Големина 7 8 9 10 11 12 трговија на Големо

Мажите Квалитет Црн Прстен Вистински Волфрам Прстен 8мм Ширина Гроздобер Прстен Свадба Бенд за Господа Големина

DEN 423.00
DEN 651.36
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Волфрам прстен, црн прстен, гроздобер прстен
Материјал : 857 волфрам карбид, влакна
Нето тежина : 10.3 g
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
Подарок : торба Сомот
Мажите Квалитет Црн Прстен Вистински Волфрам Прстен 8мм Ширина Гроздобер Прстен Свадба Бенд за Господа Големина 7 8 9 10 11 12 трговија на Големо

Главните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Utr8103
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Материјал:
857 Волфрам карбид, влакна
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Датира / Партија/ Подарок / Секојдневно носење /
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Машки
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Волфрам прстен, црн прстен, гроздобер прстен
Тежина:
10.3g

Избор на клиент