• Новак
Нови Пристигнување Висок Квалитет 6Pcs Плоштадот Огледало Плочка Ѕид Лепенки 3D Decal Мозаик Дома Соба Декорација DIY За Дневна Соба Тремот

Нови Пристигнување Висок Квалитет 6Pcs Плоштадот Огледало Плочка Ѕид Лепенки 3D Decal Мозаик Дома Соба Декорација

DEN 458.00
DEN 663.36
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Име на производ : Нови Пристигнување Висок Квалитет 6 Pcs Плоштадот Огледало Плочка Ѕид Лепенки 3 D Decal Мозаик Дома Соба Декорација DIY За Дневна Соба Тремот
Size1 : 6pcs*15cm*15cm
Големина на 2 : 6pcs*20cm*20cm

Главните карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Големина:
15cm by 15cm, 20cm by 20cm
Стил:
Модерна
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
6
Тема:
Апстракт
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Големина 1:
6pcs*15cm*15cm
Големина 2:
6pcs*20cm*20cm

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�