• Новак
DIY Винил Ѕид Налепници Мода Град Зборови&Фрази Прекрасен Дом Decals Понуди Бесплатен Превозот

DIY Винил Ѕид Налепници Мода Град Зборови&Фрази Прекрасен Дом Decals Понуди Бесплатен Превозот

DEN 328.00
DEN 431.52
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме
Како да го користите :
Изберете мазна, чиста и сува површина.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен
Големина : За мали 36cmx95cm
Материјал : ПВЦ
Можат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, клима-состојба, и автомобил на телото
Answer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.
Внимание За Украина Пријатели :
1.
Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3.
Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Портокалова
Големина:
36cmx95cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
HWHD
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
1size
Стил:
модерната ѕид налепници
Тема:
Зборовите & Фрази
Материјал:
Винил

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�