• Новак
choucong Моден Бренд Мажите прстен 10ct камен AAAAA циркон cz 925 Фунта сребрен прстен Мажите Ангажман Свадба Бенд Прстен

choucong Моден Бренд Мажите прстен 10ct камен AAAAA циркон cz 925 Фунта сребрен прстен Мажите Ангажман Свадба

DEN 441.00
DEN 864.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
10мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
925
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Камен големина:
12mm*10мм
Камен Тежина :
10ct

Избор на клиент