• Новак
Новиот Мал Плоштад Опал Oorbellen Бело Злато-боја BowKnot Студ Обетки За Жените Партија Bijoux Aretes (E0634)

Новиот Мал Плоштад Опал Oorbellen Бело Злато-боја BowKnot Студ Обетки За Жените Партија Bijoux Aretes (E0634)

DEN 218.00
DEN 239.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, Платина Позлатен,ААА Австриската кристали Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dishana
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
E0634
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Клучни зборови:
Бело Злато Позлатен BowKnot Студ Обетки
За Производот:
100% Сосема Нов накит и Висок Квалитет
Големина и Количина:
10мм*17.5 mm
Занает:
Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Функција:
Висок степен на светло-постојаност
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода
Пакет:
Заштитна пакет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент