• Новак
hs032 ,бесплатен превозот 10 Јарди солидна боја нето organza лента Свадба Партија Декорација Занает Украси , DIY рачно изработени Материјали

hs032 ,бесплатен превозот 10 Јарди солидна боја нето organza лента Свадба Партија Декорација Занает Украси

DEN 37.00
DEN 47.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодариме за вашата посета : )
. Ви благодариме.

Главните карактеристики

боја:
6mm 10yards, 10мм 10yards, 15mm 10yards, 20mm 10yards, 25мм 10yards, 38mm 10yards
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Voile
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
hs032
Шема:
Полна Боја
Ширина:
6mm,10mm,15mm,20mm,25mm,38mm
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика

Избор на клиент