• Новак
Мало Ангел Повикувачот Крило Pendant одговара 18mm Бакар Eudora Хармонија Топката Свири Звук Мексиканската Bola Бремени Ѓердан Накит за Подарок

Мало Ангел Повикувачот Крило Pendant одговара 18mm Бакар Eudora Хармонија Топката Свири Звук Мексиканската

DEN 465.00
DEN 465.12
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Оваа прекрасна рачно изработени pendant прави најдобар подарок за секоја градина-да-биде и може да се носи пред и долго откако бебето е родено. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и да ги смири, Мексиканската Bola е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња.
Кога и како да ги користите Свири топка ?
Тоа дефинитивно повеќе од ѓердан. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа. Тоа ќе се зголеми поврзаноста помеѓу мм и бебето. Мајката да се биде можат да носат Свири топка (Бременост Bola) од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе.
Ние сме %100 целосно одговорни со нашите предмети,ние имаме свои фабрика,ако ви треба место голема цел или сакате да додадете логото на вашиот предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Ангел Повикувачот Крило Pendant
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Eudora
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Тема:
Бебето
is_customized:
Yes
Топката Големина:
18mm
Услови:
100% Сосема Нов Ангел Повикувачот Крило Pendant
Име на производ:
Eudora Хармонија Топка
Топката Боја:
злато боја
Стил:
2016 Година Нови Пристигнување Стил Ангел Повикувачот Крило Pendant
квалитет:
Висок квалитет
Количина:
1Piece само
ѓердан големина:
30inch

Избор на клиент