• Новак
1Roll жица 1.5 мм 230 метри, Jade кабелот Кинески јазол линија на DIY прибор трговија на големо jade линија трговија на големо

1Roll жица 1.5 мм 230 метри, Jade кабелот Кинески јазол линија на DIY прибор трговија на големо jade линија

DEN 432.00
Во достапна форма

Пристапност

Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Ние ќе се вратам на вас побрзо.
Ако вашата нарачка над $10 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас.
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Материјал:
Ткаенини
Големина:
1.5mm thick, about 230 meters long
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Тежина:
160g
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Висина:
8.5cm
Производ Карактеристики:
Diy линија
Број На Модел На:
62322
is_customized:
Yes

Избор на клиент