• Новак
FURANDOWN 15cm Pompom Mink Крзно Шапка Жените Зима Beanie Капи Плетени од Волна Beanies капа

FURANDOWN 15cm Pompom Mink Крзно Шапка Жените Зима Beanie Капи Плетени од Волна Beanies капа

DEN 607.00
DEN 758.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.оваа капа крзно топката, тоа е 100% вистински raccoon, големината е 15cm pompom
2. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.ако сакате трговија на големо, добредојдени да побарате од нас за промет на големо цена.
FURANDOWN 15cm Pompom Mink Крзно Шапка Жените Зима Beanie Капи Плетени од Волна Beanies капа
Напомена :
1. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како Да се Измери глава :
Повеќе слики :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас.крзно топката може да се отстрани, па тоа е добро за миење
3. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.Добредојдовте да побарате од нас повеќе. Гаранција и Гаранција : 1.
и ние може да понуди најдобри изразуваат товар.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
a038
Материјал:
Акрилик,Крзно,Волна
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Материјал:
Cashmere
Точка име :
волна кашмир beanie капи
Стил:
зимско крзно капи
Материјал:
акрилик,100% реално raccoon крзно,волна,кашмир
Големина:
free size( fit Head circumference 55-62cm)
Крзно Топка Големина:
15 cm крзно pompom
Бои:
црна,светло сива,темно сива боја,темно плава,беж,голи розова
Функција:
зимата е топло,волна кашмир се вклопуваат,крзно пом poms,брендирани
Сезоната:
зима, есен, пролет
Пол:
женски,жени

Избор на клиент