• Новак
Година Нови Живописни 6 Гранки Есен Вештачки Лажни Peony Цвет Дома Соба Булчински Hydrangea Оркестарот Реалниот Допир

Година Нови Живописни 6 Гранки Есен Вештачки Лажни Peony Цвет Дома Соба Булчински Hydrangea Оркестарот

DEN 80.64
Во достапна форма

Пристапност

торба торба
100% сосема нов и висок квалитет
Класичен Европски стил и високи реални изглед.
Мазна и исклучителна свила-како материјал.
Нема боја исчезнува и нема цвет заспивам.
Совршено декоративни цвеќиња за спалната соба, цртање соба, hotel, работна маса, итн.
Вкупна должина : 28cm/10.92"
Боја : Крем бела, розова, виолетова, сина
Пакетот вклучува :
1 Куп Реални Вештачки Peony Цвет

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
ZOOYOO
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
ЧАЈ се зголеми

Избор на клиент