• Новак
Печатење Апстракт Остане симпатична и симпатична коњ ѕид Уметност Слика Дома Декор Дневна Соба Модерна Платно Печатење на Слики без рамка

Печатење Апстракт Остане симпатична и симпатична коњ ѕид Уметност Слика Дома Декор Дневна Соба Модерна Платно

DEN 436.00
DEN 823.68
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Имаме строга контрола на квалитетот систем и добра репутација на пазарот. Имаме advanced & животната средина-пријателски систем. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Со добар квалитет.
ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа.
Дополнителна Услуга. Предмети може да биде вратена за размена или целосна наплата во рок од 30 дена од денот ќе примите вашата стока.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува. Бидејќи на компјутерски монитор settings. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Негативни повратни информации не реши ништо. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето.
Разумна цена. Ние може да ви помогне штрајк многу рамнотежа помеѓу квалитет и цена. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање.
ЗА CHROMATISM
1. Ако сте љубители на нашите услуги, ве молиме оставете со 5 ѕвезди коментар за нас, ви благодариме!
.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16X22, 20X28, 24X32, 28X38
Бренд Име:
wlong
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
пајпер-уметност(L)
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Заврши Opition:
Не Врамени/ Не Се Протегала
Тип:
Платно Printings
Рамка на владата:
Формулиран
печатач:
Јапонија Принтер Epson
Платно:
230Gsm платно
1 Инч:
2.5 cm

Избор на клиент