• Новак
2017 Mtb Ultralight Костец Manopole Велосипед Костец Велосипед Handlebar Висока Густина Bicicleta Manillar Ограничени Промоцијата Ciclismo

2017 Mtb Ultralight Костец Manopole Велосипед Костец Велосипед Handlebar Висока Густина Bicicleta Manillar

DEN 397.00
DEN 662.40
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ние ќе плаќаат за превозот надомест За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го извести Продавачот во рок од 7 дена по приемот на стоката.
Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XXF
Должина (cm):
13cm
Ширина(см):
2,2 см
Материјал:
CR Висока густина Сунѓерот
Тип:
Не-заклучување Handlegrip
Модел Не:
BC05
Материјал:
CR Висока густина Сунѓерот

Избор на клиент