• Новак
Багажникот чист памук машки гаќи секси боксер шорцеви у лесна дише гаќи мажите долна облека боксери homme торбичка

Багажникот чист памук машки гаќи секси боксер шорцеви у лесна дише гаќи мажите долна облека боксери homme торбичка

DEN 497.00
DEN 523.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Големина на половината :
М 28inches ~30inches L 30inches ~ 32inches XL 32inches ~ 34inches XXL 34inches ~ 36inches

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
AIBC
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Miboer 396
облека дизајнерски детали:
У конвексни дизајн
компонента содржина:
над 95%
Долги панталони:
Багажникот
Половината Тип:
Средината На Половината
класификација на ткаенина:
Памук Ткаенини
стомакот цртање:
Секси
Функција:
стомакот цртање

Избор на клиент