• Новак
Бесплатен Превозот Чиста 925 Фунта Сребрени Нараквици Со Злато-боја Лисја Нараквици Накит Srebrna bransoletka pulsera де plata

Бесплатен Превозот Чиста 925 Фунта Сребрени Нараквици Со Злато-боја Лисја Нараквици Накит Srebrna bransoletka

DEN 201.00
DEN 239.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
UQBing
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
СМ-1415
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
16 CM + 2.5CM adjustable chain

Избор на клиент