• Новак
12.1 инчен HMI Екран на Допир MT8121IE Нови TFT 1024*768 екран на Допир Панел, со Ethernet 2*COM MT8121

12.1 инчен HMI Екран на Допир MT8121IE Нови TFT 1024*768 екран на Допир Панел, со Ethernet 2*COM MT8121

DEN 27408.00
Во достапна форма

Пристапност

000 Часа
Светлото боја
24 битови
Екран на допир панел
Тип
Четири-wire resistive
Допрете прецизност
Должина на акција област(X)±2%, Ширина(Y)±2%
Меморија
Флеш (Flash)
128 MB
Меморија (RAM)
256 MB
Процесор
Cortex A8 32 Bit RISC 600 MHz
I/OInterface
Картичка
Поддршка/SDHC
USB Master уред
USB 2.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.
*Превозот на трошоците направени се за вас.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.1 приоритет.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.

Главните карактеристики

Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Број На Модел На:
MT8121iE
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други

Избор на клиент