• Новак
врвот на пенисот приклучоци катетер мало dilators се огласува секс играчки мало звук од не ' рѓосувачки челик катетер машки звук за човекот

врвот на пенисот приклучоци катетер мало dilators се огласува секс играчки мало звук од не ' рѓосувачки челик

DEN 728.00
DEN 766.56
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Бренд Име:
Возрасни Дневник
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
QMR-554154
боја:
пенисот приклучоци
Функција:
катетер
Стил:
мало dilators
Нови:
огласувањето на секс играчки
жешка:
мало звук од не ' рѓосувачки челик катетер машки звук

Избор на клиент