• Новак
МАСКОТА Бамбус маскота костим за продажба на големо возрасни големина цртан филм бамбус дрво тема аниме cosplay карневал носии 2798

МАСКОТА Бамбус маскота костим за продажба на големо возрасни големина цртан филм бамбус дрво тема аниме cosplay

DEN 12996.00
DEN 13680.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел).
Краток вовед :
Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.

Главните карактеристики

боја:
Армијата Зелената Боја
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент