• Новак
10sets/многу Модни Цинк Легура Кабелот Крајот Капи Поставување Одговара на Кабелот 7mm за Ѓердан Хривнија Конектори Затворач Вкупна Должина:50mm K05215

10sets/многу Модни Цинк Легура Кабелот Крајот Капи Поставување Одговара на Кабелот 7mm за Ѓердан Хривнија Конектори

DEN 257.76
Во достапна форма

Пристапност


10sets/многу Модни Цинк Легура Кабелот Крајот Капи Поставување Одговара на Кабелот 7mm за Ѓердан Хривнија Конектори Затворач DIY Додатоци Вкупна Должина : 50mm K05215
Предмет Бр. : K05215
Материјал : Цинк Легура
Должина : 50mm
Одговара : 7mm
Боја : Антички Сребрен
Количина : 10sets/многу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Метал
Големина:
50mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
5g
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Производ Карактеристики:
Кабелот Crimp Крајот Капи Тока
Број На Модел На:
K05215
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Количина:
10sets/многу
is_customized:
Yes

Избор на клиент