• Новак
50m УЛ 2547 28/26/24 AWG Мулти-core Контрола Кабел Бакарна Жица Заштитените Аудио Кабел за Слушалки Кабел Сигнал Wire Кабел

50m УЛ 2547 28/26/24 AWG Мулти-core Контрола Кабел Бакарна Жица Заштитените Аудио Кабел за Слушалки Кабел Сигнал

DEN 1490.00
DEN 1862.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Две, Три или Четири јадра . Политика на враќање Ние нудиме 30 дена (од купувачот примените) враќање и замена гаранција. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 30 дена и да побара враќање на средствата или девизните. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Превозот и ракувањето со обвиненија нема да бидат вратени.Номинална напон : 300 V .59 /метар
Опис На Производот . Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.
Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање.Примена : Инсталации на аудио или видео equipmentsound системи и електронски кола. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 1 работен ден (освен викенд).Tined бакарна жица спирала shield . Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Полу-цврсти PVC Изолација . Контактирајте со нас, Ние се стремиме да достави 5-ѕвезда услуги на клиентите. Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
УЛ 2547
Тип На Проводник:
Заробени
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Примена:
Инсталации на аудио и видео опрема
Тип:
AWGUE
Диригент Материјал:
конзервирани бакар

Избор на клиент