• Новак
MXS25-10 MXS25-20 MXS25-30 MXS25-40 MXS25-50 СКМ воздух слајд табела пневматски цилиндри компонента MXS серија

MXS25-10 MXS25-20 MXS25-30 MXS25-40 MXS25-50 СКМ воздух слајд табела пневматски цилиндри компонента MXS серија

DEN 5712.00
Во достапна форма

Пристапност

MXS25-10 MXS25-20 MXS25-30 MXS25-40 MXS25-50 СКМ воздух слајд табела пневматски цилиндри компонента MXS серија
Answer : ___________________________ Note : MXS25-30, MXS25-30 AS,MXS25-30 AT,MXS25-30 A за ваш избор(од иста цена),ве молиме оставете специфични барања во вашата нарачка како што MXS25-30 AT, а потоа ние ќе ви испрати MXS25-30 AT,инаку acquiesce MXS25-30 КАКО ако клиентот не ги напуштат своите специфични барања.Thansk за вашето време.
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MXS8 L-40 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Други Воздух Слајд Табела Пневматски Цилиндри :

Главните карактеристики

боја:
MXS25 30, MXS25 30AT, MXS25 30AS, MXS25 30A
Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MXS25-30AS
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
is_customized:
YES
Број На Модел На:
MXS 25-30AS
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Оперативен Притисок:
0.15 MPa~0.7 MPa
Амбиент и течност температура:
-10~60°C
Pistion брзина:
50 до 500 mm/s
Подмачкување:
Не-смазка
Доказ Притисок:
1.05 MPa

Избор на клиент