• Новак
Специјалниот Восок Пиштол Обичај Запечатување-восок Печат.тоа Значи Прво Восок Печат Топла Восок се Топи Пиштол Бакар Глава

Специјалниот Восок Пиштол Обичај Запечатување-восок Печат.тоа Значи Прво Восок Печат Топла Восок се Топи Пиштол

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност


висок квалитет на Бакар Глава
Боја случаен испорака, ви благодарам.
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Избор на клиент