• Новак
Нови 5cm ратан топката led string светла 20leds 5m божиќ светла затворен надворешна декорација самовила светла свадба партија декорација

Нови 5cm ратан топката led string светла 20leds 5m божиќ светла затворен надворешна декорација самовила светла

DEN 428.00
DEN 464.64
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


5cm Голема Топка LED елка светла 5m 20leds LED Топката string светилки свадба градина pendant гарланд Timbo светилка 110 V/220 V
должина : 5 Метри
компјутери на led диоди : 20leds
Боја : Топло Бела
Може да се користи во затворени простории или на отворено со претпазливост.
Адаптери за : ЕУ/САД приклучоци
Напон : AC110 V/220 V
Свадба Оркестарот, Градина Партија, Околу торта маса, String нив заедно со вашите ограда, Елка Украси.
Функција :
Широко се користи во автомобили,мотоцикли, соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и festivallighting..
Лесно да се инсталира на mostsurfaces : Стакло, Дрво, Метал и Пластика
Висок квалитет и долго lifefor внатрешна и надворешна употреба
Ниска потрошувачка на енергија withbright бои
Низок напон, energyefficient, речиси без одржување
Plug and play, едноставна tooperate
Совршен за Божиќ windowdisplay и многу други празници и празнично осветлување

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
Aixy
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
топката led string
Напон:
110-240V
Извор На Енергија:
AC
Обликот:
Круг
Водоотпорен:
Водоотпорен
боја:
топло бела
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Должина:
5m
Led количина:
20led/еез
Име на производ:
led божиќ светла
Приклучок Тип:
Сад или ЕУ или Ау

Избор на клиент