• Новак
Нова Мода Популарна Личност 316L не ' Рѓосувачки Челик Големи Риби Коска Шупливи Biker Pendant За Мажи Момче Слободни Ѓердан Подарок Накит

Нова Мода Популарна Личност 316L не ' Рѓосувачки Челик Големи Риби Коска Шупливи Biker Pendant За Мажи Момче

DEN 432.00
DEN 479.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Granny Шик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Обликотшема:
Лав
Тип На Објект:
Pendant
Обликот:
како Слика
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Pendant Големина:
90mm*30мм,39g
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Кутија Синџир:
Погледнете како слика

Избор на клиент