• Новак
Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети оркестарот изјави Азиските 8 Кинескиот Будизам МЕСИНГ Gilt Резба Седиште Sakyamuni Tathagata Буда

Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети оркестарот изјави Азиските 8 Кинескиот Будизам МЕСИНГ Gilt Резба Седиште Sakyamuni

DEN 4029.00
DEN 5232.00
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

гнида Тип : парче Пакет Тежина : 1.300 килограми (2.87 lb.) Пакет Големина : 30cm x 23cm x 20cm (11.81 во x 9.06 во x 7.87 во) Добредојдовте во мојата продавница

Главните карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
бронза

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�