• Новак
FURANDOWN Фокс Крзно Pompom Шапка Жените Зимска Капа Дама Beanies Луксузен Бренд Mink Крзно Капи Топка

FURANDOWN Фокс Крзно Pompom Шапка Жените Зимска Капа Дама Beanies Луксузен Бренд Mink Крзно Капи Топка

DEN 411.00
DEN 571.20
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.
и ние може да понуди најдобри изразуваат товар. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.
FURANDOWN Фокс Крзно Pompom Шапка Жените Зимска Капа Дама Beanies Луксузен Бренд Mink Крзно Капи Топка
Напомена :
1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.оваа капа крзно топката, тоа е 100% вистински фокс крзно, големината е 12cm крзно pompom
2.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.крзно топката може да се отстрани, па тоа е добро за миење
3.
Како Да се Измери глава :
Повеќе слики :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ако сакате трговија на големо, добредојдени да побарате од нас за промет на големо цена. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Крзно,Волна
Број На Модел На:
A032
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Точка име :
жените beanies капи
Стил:
Моден Зимски Фокс Крзно Pompom Шапка
Материјал:
акрилик,100% реално фокс крзно,волна
Големина:
free size( fit Head circumference 55-60cm)
Крзно Топка Големина:
12 cm фокс крзно pompom
Бои:
црна,бела,сива,темно сина,розова
Функција:
вистински крзно pompom мода обичните
Сезоната:
Зима,Есен
Пол:
женски,жени

Избор на клиент