• Новак
Telas Супер Имаат 19mm 93% свила 7% spandex принцеза печати свила сатенски фустан ткаенина за кошула облека Материјал текстилни

Telas Супер Имаат 19mm 93% свила 7% spandex принцеза печати свила сатенски фустан ткаенина за кошула облека

DEN 1862.00
DEN 3724.80
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


метар метар метар метар метар метар метар метар

Главните карактеристики

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Бренд Име:
POLIS
Плетени Тип:
weft
Функција:
еластичен
Ширина:
111*120cm
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
is_customized:
YES

Избор на клиент