• Новак
Нови 12x1.5x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 2007-2014 Тојота FJ Cruiser

Нови 12x1.5x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 2007-2014

DEN 315.84
Во достапна форма

Пристапност


По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.86")
максимална : 35 мм(1.5
Широк : 22mm(0.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Ќе добиете 24 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 12 X1.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Бренд Име:
IPW
Име На Модел:
LN14
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
2007-2014
Автомобил Направи:
Тојота

Избор на клиент