• Новак
2018 Нови Жените Јога Градник Спортски Градник за Водење на Фитнес Салата Спортски Градници Поместена Притисни До Резервоарот на Врвот За Девојки M/L/XL Висок Квалитет

2018 Нови Жените Јога Градник Спортски Градник за Водење на Фитнес Салата Спортски Градници Поместена Притисни

DEN 574.08
Во достапна форма

Пристапност

Повеќе наредби, повеќе попуст! Нови Жените Јога Градник Спортски Градник за Водење на Фитнес Салата Спортски Градници Поместена Притисни До Резервоарот на Врвот За Девојки M/L/XL Бесплатен Превозот Објект Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Моден стил, Спортски Градници, Градник Блузи Совршен избор за сите активности : јога,тренингот,трчање и слично. Мека, еластичен и удобно лесна Градник Материјал : Памук Мешавина Големина : M, L,XL Боја : 4 бои опционално Опис : 1. Мала тежина слој со цел да се носи во сите услови на целата година, а наменета за максимална удобност и слобода на движење. 2. Брзо сува, супер дише, пот-абсорбента и удобно Објект се Вклучени : 1 x Спортски Градник Забелешка : 1. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме проверете го тоа внимателно. 2. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 3. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, контраст и сл.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Големина:
XL, L, M
спортски тип:
работи
Функција:
Дише
Затворање Тип:
лесна градник
Број На Модел На:
З.Т.-SU-M189
Бренд Име:
Linxport
Материјал:
Памук мешавина

Избор на клиент