• Новак
Нови 12x1.5x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 2007- Линколн MKZ

Нови 12x1.5x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 2007-

DEN 315.84
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.86")
максимална : 35 мм(1. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил.5
Широк : 22mm(0.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
Ќе добиете 20 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 12 X1.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Бренд Име:
IPW
Име На Модел:
LN14
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
2007-2016
Автомобил Направи:
Линколн

Избор на клиент