• Новак
50Pcs Цвет Мода Фенси Масовно се Меша Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња рачно изработени Scrapbooking Занает 23*30мм

50Pcs Цвет Мода Фенси Масовно се Меша Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња рачно изработени Scrapbooking

DEN 98.00
DEN 105.12
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од Два месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Бренд Име:
Свежо Градина
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Цвет
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
СБ-1606012
Обликот:
ДРВЕНИ КОПЧЕТО
Стил:
шиење додатоци
Користење на:
Шиење Копчето

Избор на клиент