• Новак
Антички сребрен позлатен младата месечина принцеза crowm шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит ѓердан XY160231

Антички сребрен позлатен младата месечина принцеза crowm шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит ѓердан

DEN 81.12
Во достапна форма

Пристапност


Антички сребрен позлатен младата месечина принцеза crowm шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит ѓердан XY160231

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Pendant Големина:
40mm x 30мм
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
TBJFU
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
43cm+5cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производ ID:
XY160231
Pendant:
Месечината круна шарм
Должина:
43cm

Избор на клиент