• Новак
9 поставува хартија торба приказната на пролетта и љубовта дизајн подарок пакување роденден бонбони одржување

9 поставува хартија торба приказната на пролетта и љубовта дизајн подарок пакување роденден бонбони одржување

DEN 344.16
Во достапна форма

Пристапност


големина : 13x23cm
еден сет вклучуваат 1 кеси и 1 налепници еден сет
9 поставува = 3 стил*3 групи
на налепници

Главните карактеристики

Број на Компјутери:
9pcs
Повод:
Партија
Шема:
Растенијата
Бренд Име:
RJAilisi
Материјал:
Хартија
боја:
како се покаже
Употреба:
подарок
Користете 2:
храна за пакување
Безбедно пакување:
Yes
Земја на потекло:
Кина
убав Дизајн:
Yes
гарантирана испорака:
Yes
може да се користи во:
Канцеларија
може да се користи во 2:
училиште
може да се:
Исповеди подарок

Избор на клиент